Rezervace skupinových lekcí

Na skupinové lekce doporučujeme se přihlásit přes tlačítko REZERVACE (dole nebo na stránce SKUPINOVÉ LEKCE) nebo na adrese cvicenisbetkou.fitsyst.com. Rezervovat si takto můžete i další služby (individuální trénink, malý sál pro soukromé lekce, cvičení mimo otevírací dobu studia, služby výživového poradenství atd.)

Nejprve je ale nutné se do systému REGISTROVAT. Nemusíte vyplňovat všechny údaje pouze ty povinné (s hvězdičkou).

  1. V horní liště klikněte na záložku SKUPINOVÉ REZERVACE
  2. Klikem vyberte místo cvičení (B FITNESS nebo Libomyšl)
  3. Na levé straně můžete v kalendáři zvolit určitý den
  4. Klikněte na POŽADOVANOU LEKCI
  5. Potvrďte rezervaci (klikněte na ANO). Potvrzení rezervace Vám přijde do emailu. Pokud na danou službu už máte rezervaci, objeví se vedle hodnoty celkové kapacity zelená fajfka a vedle ní číslo, které značí, kolik rezervací jste již provedli. Můžete rezervovat max. 2 místa na jednu lekci
  6. Pokud rezervujete prostřednictvím mobilních zařízeních vedle menu v horní liště je ikonka výběr sloupců. Počet sloupců (zobrazovaných dní) si můžete nastavit. Šířka mobilních zařízení je omezena a pokud zvolíte velký počet sloupců, mohou některé názvy služeb být nečitelné.

Smazání rezervace

Pokud chcete rezervaci zrušit, v MENU v záložce skupinové rezervace nebo rezervace klikněte na SEZNAM REZERVACÍ označte lekci, kterou chcete smazat a klikněte na tlačítko SMAZAT.

V případě zrušení lekce z naší strany Vás budeme informovat emailem popř. SMS, pokud uvedete při registraci Vaše telefonní číslo.

V případě jakýchkoli problémů nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat!