Rozvrh skupinových lekcí

Rozvrh skupinových lekcí ve fitku

Od 1.10.2020 fitness JEN NA OBJEDNÁNÍ !!! 

Volejte nebo pište 777 688 016


Rozvrh venkovních skupinových lekcí dle aktuální povětrnostní situace viz rezervační systém - rozvrh ZAHRADA.

Cvičení s dětmi (cvičení pro maminky za přítomnosti dětí) ve středu v 9:30hod. rezervujte přímo u Lucky tel. 603 340 573.

Ostatní lekce REZERVUJTE na webu.


  • Pokud si chcete rezervovat lekci, musíte se nejprve do systému REGISTROVAT a udělit souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů GDPR. Není nutné vyplňovat  všechny údaje pouze ty povinné (s hvězdičkou). 
  • klikněte na záložku SKUPINOVÉ LEKCE - zvolte datum a lekci. Pokud je v rozvrhu B FITNESS lekce blokována, je možné že proběhne na zahradě a můžete se rezervovat v rozvrhu ZAHRADA.
    Do rozvrhu ZAHRADA se dostanete tak, že rozkliknete šipku u B FITNESS a přepnete na rozvrh ZAHRADA. viz obrázky dole.
  • Jeden klient může rezervovat max. 2 místa (rezervaci musí provést 2x, aby se v systému odečetla 2 místa, nestačí napsat jméno do poznámky)
  • Pokud chcete rezervaci zrušit, v záložce SEZNAM REZERVACÍ NA CVIČENÍ označte lekci, kterou chcete smazat a klikněte na tlačítko SMAZAT.

!!! Rezervaci lze zrušit/smazat min. 5 hodin před započetím lekce, aby byla akceptována. V jiném případě je klientka/klient povinna/povinnen lekci uhradit v plné výši. !!! 

V případě zrušení lekce ze strany B FITNESS, budete informováni emailem popř. SMS (pokud uvedete při registraci Vaše telefonní číslo)

V případě jakýchkoli problémů nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat!