TÁBOR 19.-21.10.2018

Relaxačně aktivní víkend pro ženy   v LH Congress & Wellness Hotel Dvořák Tábor **** 

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích v LH Hotel Dvořák Tábor **** Congress & Wellness, který nabízí ubytování v 72 prostorných moderně vybavených pokojích, jenž uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Každý pokoj je jedinečný a stylový. Zvláště oblíbené jsou prostorné podkrovní pokoje se stylovými původními trámy, kde na Vás dýchne trocha nostalgie.

Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, pevným i Wi-Fi připojením k internetu, koupelnami s WC, vanou a fénem. Některé z koupelen jsou vybaveny luxusní rohovou vanou a sprchovým koutem.

Parkování zdarma u hotelu.

Strava formou polopenze - bufetové snídaně a servírované večeře dle vlastního výběru ze tří jídel (viz přihláška)

Doprava vlastní

Cvičení bude probíhat vždy ráno a večer v hotelovém sále s kobercem. Na 4 lekce cvičení potřebujete pohodlné sportovní oblečení, obuv, podložku a ručník.

bodystyling - jednoduchá sestava aerobikových kroků doplněná o posilování základních svalových partií

kruhový trénink - posilování s pomůckami i vahou vlastního těla

TABATA - intenzivní intervalový trénink

body balance - sestava pomalých balančních pozic pro zapojení všech svalových skupin

Wellness centrum se nachází v rámci původních pivních sklepů bývalého pivovaru a nabízí vnitřní bazén, finskou saunu, privátní whirlpool, relaxační místnost a masážní & kosmetický salón. Původní využití budov hotelu si pak hosté mohou v náznaku připomenout v ojedinělých pivních lázních. Vzhledem k omezené kapacitě wellness centra, doporučujeme včasnou rezervaci procedur (včetně návštěvy bazénu či finské sauny)


Přihlášky a dotazy zasílejte na blatakova@post.cz