Rezervace skupinových lekcí

Na skupinové lekce doporučujeme se přihlásit přes tlačítko REZERVACE (dole nebo na stránce SKUPINOVÉ LEKCE) nebo na adrese www.cvicenisbetkou.fitsyst.com. Rezervovat si takto můžete jak skupinové i individuální lekce stejně tak jako vstup do fitness na nekonečný kruhový trénink.

Nejprve je ale nutné se do systému REGISTROVAT. Nemusíte vyplňovat všechny údaje pouze ty povinné (s hvězdičkou). 

  1. V horní liště klikněte na záložku SKUPINOVÉ REZERVACE (pro skupinové lekce) nebo REZERVACE (pro individuální lekce a vstup do fitness)
  2. Na levé straně můžete v kalendáři zvolit určitý den
  3. Klikněte na POŽADOVANOU LEKCI. Potvrďte rezervaci (klikněte na ANO). Potvrzení rezervace Vám přijde do emailu. Pokud na danou službu už máte rezervaci, objeví se vedle hodnoty celkové kapacity zelená fajfka a vedle ní číslo, které značí, kolik rezervací jste již provedli. Můžete rezervovat max. 2 místa na jednu lekci

Pokud rezervujete prostřednictvím mobilních zařízeních vedle menu v horní liště je ikonka výběr sloupců. Počet sloupců (zobrazovaných dní) si můžete nastavit. Šířka mobilních zařízení je omezena a pokud zvolíte velký počet sloupců, mohou být některé názvy služeb nečitelné.

Smazání rezervace

Pokud chcete rezervaci zrušit, v MENU v záložce skupinové rezervace nebo rezervace klikněte na SEZNAM REZERVACÍ, označte lekci, kterou chcete smazat a klikněte na tlačítko SMAZAT.
V případě zrušení lekce z naší strany Vás budeme informovat emailem popř. SMS, pokud uvedete při registraci Vaše telefonní číslo.


V případě jakýchkoli problémů nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat!