Nekonečný kruhový trénink

funkční kruhový trénink 

pro každou ženu

Vždy je pro vás připraveno min. 10 stanovišť (cviků), které jsou 1x týdně obměňovány. Sestavení kruhového tréninku i cviky samotné odpovídají modernímu pojetí funkčního posilování včetně aktivace core - hlubokého svalového stabilizačního systému.  

Cvičení je prováděno jak na moderních posilovacích strojích tak s rozmanitými pomůckami. Nejprve se zahřejete a rozpohybujete v kardio zóně, abyste své tělo připravili na fyzickou zátěž. Po té můžete začít cvičit na 1.stanovišti. Po uplynutí intervalu, který trvá 1 minutu, se ozve zvukový signál a vy se přesouváte na 2.stanoviště. Po nastavení požadované obtížnosti (zátěže) začínáte cvičit svým vlastním tempem až do té doby, než opět zazní zvukový signál a vy se přesouváte na další stanoviště. Na závěr nezapomeňte protáhnout procvičené svaly.                                                                                               

  • Cvičíte ve svém tempu a s takovou zátěží, která odpovídá Vaší tělesné kondici.
  • Kolikrát kruh "projdete" záleží jenom na Vás (doporučujeme min. 2 kola)
  • Po celou dobu cvičení je Vám k dispozici proškolený personál.

Jedinou podmínkou kruhového tréninku ve fitness je ÚVODNÍ INDIVIDUÁLNÍ ZAŠKOLENÍ zkušenou trenérkou, která Vám vysvětlí a předvede základní principy a techniku zdravotně funkčního posilování. Toto zaškolení je zcela  ZDARMA.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.