Aktuality

Od března bude čtvrteční skupinová lekce family INTERVAL začínat již od 19 hod.

Tradiční dámský sportovní a wellness víkend tentokrát u Rychnova nad Kněžnou v krásném wellness hotelu Studánka****. Více info ZDE

B FITNESS Beroun = skupiny max. 10 osob = profesionální a individuální přístup :-) Těšíme se na Vás !!!

Od 7.1.2019 každé pondělí od 19 hod. s Janou nová skupinová lekce FIT BODY - bootybarre.
Můžete se těšit na zábavnou energickou lekci kombinující techniky pilates, jógy a tance. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Formuje tělo, zvedá zadeček a vyplavuje neuvěřitelnou dávku endorfinů. Ke zvýšení intenzity se využívá baletní tyč.

Od 17.12. se prosím objednávejte jak na skupinové lekce tak i na nekonečný kruháč do fitness. Rezervujte se na recepci nebo v rezervačním systému - skupinové lekce v záložce SKUPINOVÉ REZERVACE, fitness v záložce REZERVACE - FITNESS popř. FITNESS MIMO OTEVÍRACÍ DOBU nebo na tel.: 777 688 016.

Srdečně Vás zveme na vánoční cvičení 🎄 posezení 🎄 vyhlášení výsledků soutěže 🎄 ZHUBNI DO VÁNOC🎄 v pátek 14.12.2018 🎄

Přestavba

19.11.2018

Recepci jsme přesunuli a získali tak více místa pro skupinové lekce, které probíhají během otevírací doby fitka. Teď už se nemusíte bát, že se na Vás nedostane :-) Pořád ale platí, že na skupinové lekce je nutné se rezervovat!

Připravili jsme pro Vás nový design vánočních dárkových poukazů, které můžete zakoupit na recepci. Lze je vystavit na konkrétní službu nebo částku. Poukaz má platnost 1 rok a lze jej čerpat postupně.

Děkuji všem 33 cvičenkám za báječnou atmosféru relaxačně aktivního víkendu v Táboře 👭🍰🤸‍♀️☕🧘‍♀️🥂🏋️‍♀️🍽

Ze 💙 🔷️😆 DĚKUJI všem, které se zúčastnily historicky 1.moravsko-slezského víkendu ve Sloupu a přispěly tak k báječné atmosféře nejen mimo tělocvičnu ale i při cvičení 😆 💪
Těším se brzy naviděnou!!!

NIKDY  NENÍ  POZDĚ !!!